Wydajność baterii Evolta

Evolta są dostępne w pięciu rozmiarach: AA, AAA, C, D oraz 9V. Charakteryzują się znakomitą wydajnością w szerokiej gamie zastosowań od – urządzeń o niskim poborze prądu, takich jak piloty telewizorów - aż do urządzeń o wysokim zapotrzebowaniu na energię – na przykład aparatów cyfrowych. Podczas gdy baterie AA i AAA, które są powszechnie używane w energochłonnych urządzeniach będą produkowane z użyciem rewolucyjnej, opatentowanej technologii, rozmiary C i D będą wykorzystywać sprawdzoną technologię alkaliczną Panasonic.

 

Porównanie wydajności baterii alkalicznej Evolta AA.

 

Porównanie wydajności baterii alkalicznej Evolta AAA.

Znakomita wydajność jest wynikiem rewolucyjnych cech projektu, użytych materiałów i metod produkcji. Nowa technologia cienkiej obudowy, która zwiększa objętość ogniwa i pozwala na dodanie bardziej aktywnych materiałów, a także użycie gęsto upakowanego w próżni dwutlenku manganu o wysokiej czystości i doskonale rozdrobnionego cynku, poprawiają wydajność baterii. Dowiedz się więcej o budowie nowej baterii Panasonic

Rekordowa wydajno

Nowa technologia cienkiej obudowy, która zwiększa objętość ogniwa i pozwala na dodanie bardziej aktywnych materiałów, a także użycie gęsto upakowanego w próżni dwutlenku manganu o wysokiej czystości i doskonale rozdrobnionego cynku, poprawiają wydajność baterii.

Zobacz także: test baterii AA